تابلو روان چیست ؟

تابلو های روان، و یا تلویزیون شهری. ده است. کسب و کارهایی میتوانند در ارائه خدمات یا محصولات خود به مشتریان موفق باشند که توانایی استفاده از تمامی ابزارهای تبلیغاتی را داشته باشند. از تمام این ویژگی ها که بگذریم باز به تکنولوژی خیره کننده نور و افکتها که هر روز میتوانند بصورت دائمی برای مخاطبین تنوع ایجاد کنند… تلویزیونهای شهری یا ویدئو والها، تصاویری بزرگ و پویایی را به نمایش میگذارند و میتوانند خدمات ارزشمند و غیرقابل انکاری را ارائه دهند. در این تلویزیون ها فاصله لازم برای دیدن بهتر تصاویر 8 متر است و به نسبت تلویزیونهای Indoor بیشتر است. تکنولوژی رنگها و تصاویر خیره کننده با میلیونها رنگ و اجرای بینظیر برنامه ها و بک گراند های حرفه ای قطعات تابلو روان و فوق العاده. که البته از نحوه اجرای لحظه به لحظه و پله به پله آنها با تمامی تصاویر در مقاله ای کامل در قسمت محصولات سایت میتوانید بطور کامل ملاحظه و بازدید کنید…

تصاویر، نوشته های متحرک و ویدیوها با ورودی های متفاوت توسط این پروسسور به صورت منظم و پشت سر هم به نمایش گذارده می شوند به علت استفاده از این ابزار قیمت تابلو روان به شیوه آنلاین بیشتر از آفلاین می باشد. با کنار هم قرارگرفتن تعداد زیادیLED کابینت های تلویزیون شهری شکل گرفته و در ابعاد مختلف اجرا میگردند. تابلوهای روان از نظر تنوع در رنگهای مختلف تولید میشوند… انواع نمایشگرهای شهری برای تبلیغات هدفمند کسب و کارها به کار گرفته میشوند. البته در صورت دارا بودن شرایط کلی قانون ساماندهی تبلیغات شهری ، نصب سایزهای بزرگتر نیز با دریافت مجوز از شهرداری با پرداخت عوارض متناسب با افزایش سایز ( تخلفات ساختمانی ) نیز امکان پذیر است. با در نظر گرفتن شرایط فوق گام اول برای نصب یک تلویزیون شهری به منظور تبلیغات عمومی ( تابلو تبلیغاتی ) ارائه پیشنهاد یک طرح به همراه مدارک مربوطه به شهرداری می باشد ، این طرح می تواند شامل جانمایی ، سایز ، شرایط کلی سرمایه گذاری باشد.

نکته اول این است که در صورتی که قصد اجاره تلویزیون شهری را داشته باشید باید قبل از آن اقدام به دریافت مجوز از مراجع ذی ربط کنید تا بتوانید تبلیغات خود را بر روی این نمایشگرهای بزرگ و غول پیکر نمایش دهید. نرم افزار مربوط به کارت کنترل تابلوی روان را بر روی رایانه خود نصب نموده و در ابتدا نرم افزار را باز میکنیم.. در حالت کلی تمامی تجهیزات بالا بر روی سکو یا همان شاسی قرار می گیرد. نقطه مقابل تابلو روان رنگی، تابلو روان تک رنگ است که همانطور که از نامش پیداست تنها توانایی نمایش یک رنگ را بسته به رنگی که برای ال ای دیهای موجود بر روی ماژول آن انتخاب کردهاید دارد. در واقع تابلو ال ای دی نوعی نمایشگر دیجیتالی است متشکل از مجموعه ای از دیودهای نورانی که در یک صفحه به صورت ماتریسی قرار داده شده اند و به وسیله ی یک برنامه رایانه ای، تصاویر و نوشته ها روی آن نمایش داده می شوند.

قطعات تابلو روان

تعرفه هر ۱۰ ثانیه تبلیغات با ۱۵۰ بار تکرار در شبانه روز و با توجه به موقعیت مکانی تلویزیون در هر ماه حدود ۸۰۰ هزار تومان میباشد. در کشور ما با توجه به علاقه مردم به تماشای سریال ها و مسابقات ورزشی مکانهای تفریحی به دنبال حفظ حضور ورزشکاران و بازدیدکنندگان می توان با نصب تلویزیون های شری این امر را تسریع نمود.و نیز با توجه به فرهنگ مردمان امروز دربکارگیری از مکانهای تفریحی به صورت دسته جمعی را دارند حضور این نمایشگرها می تواند جذابیت خاصی را ایجاد نماید چرا که در کنار تفریح و سرگرمی می تواند سریال و فیلم مورد علاقه خود را در آب و در کنار استخر با لذت بیشتری تماشا نماید و این امر باعث جلوگیری از ترک مکان تفریحی می گردد. 128 میلی متر که از یک برد مدار چاپی تشکیل شده است که شامل چیپ های راه انداز و بافرهای ورودی و خروجی و LED ها می باشد و در صورتی که به یک برد کنترلر مناسب وصل شود قابلیت نمایش تصاویر، ویدئو و متن را دارد و با کنار هم قراردادن آنها می توان تابلوهای روان حرفه ای در سایزهای مختلف را بوجود آورد.

متحرک بودن متن نمایشی باعث جذابیت بصری و در نتیجه جذب بیشتر مشتری از طریق ساخت و نصب تابلو ال ای دی می گردد. فناوری ال ای دی که در حال توسعه و پیشرفت زیادی است و کاربردهای بسیار زیادی دارد. این نوع پایه با اینکه از سادگی بالایی برخوردار است و هزینه نصب آن نسبتا ارزان تمام میشود، در صورت بروز مشکل در یکی از نمایشگرها لازم است کامل باز شود و بهاینترتیب هزینه نگهداری زیادی دارد. تمام تلاش خود را جهت هرچه بهتر عملی کردن خواستههای مشتریان دراین زمینه بهکار بستهایم. • ممکن است با گذشت زمان و استفاده طولانی مدت از درب اتوماتیک پارکینگ، پیچ های جک شل شود با بررسی و سفت کردن پیچ ها می توانید از بروز چنین مشکلی جلوگیری کنید. از ویژگی های تابلوی روان شدت نور بسیار خیره کننده آنها و آفتاب دید بودن آنها و ضد آب و ضد ضربه بودن آنها را میتوان به آن اضافه کرد..

در بیشتر ابعاد مصرفی معمولا آنها را با دو عدد قلاب و زنجیر نصب میکنند… اغلب در پشت و یا جلوی شیشه.. یکی دیگر از ویژگیهای تابلوهای روان نصب نسبتاً راحت آنها میباشد.البته شرایط و نوع نصب آنها بستگی زیادی به ابعاد و اندازه آنها دارد… البته نباید از تنوع زیاد نرم افزارهای کاربردی براحتی گذشت که آنها خود باعث راحت تر شدن کار کابران شده اند… که البته با توجه به تنوع کنترل کارتها ((مین برد)) آنها از سالهای گذشته و قبل تر طبیعی است که با پیشرفت لحظه به لحظه تکنولوژی قطعات موجود در تابلو های روان هم ماه به ماه بروز رسانی و دچار تغییرات شده و مین بردها توسط شرکتهای سازنده دستخوش آبدیت و بیشتر شدن امکانات نرم افزاری و بیشتر شدن تولید انواع آنها با مختصات و نامهای دیگر فراهم کردن آپشنهای بیشتر برای کاربران واقعاً کار کردن با آنها را ساده و سادهتر کرده اند…

معمولاً برای بستن تابلوهای کوچک نیاز به میز کار میباشد که ماژول ها را کنار هم چیده و در آخر فریم را بر روی آنها سوار کنیم و براحتی شروع به پیچ کردن ماژول ها کنیم. بنابراین بر طبق قانون ، تابلوهای وکلا ، پزشکان ، سردفتران ، اماکن اداری ، آموزشی ، تجاری ، خدماتی ، تولیدی و مانند این جزء این گروه هستند. ۷۰ سانتی متر می باشد و همچنین سایز اماکن آموزشی و اداری می تواند با حداکثر عرض (ارتفاع) ۱۲۰ سانتی متر و طول متناسب با طول ورودی ساختمان می باشد.این سایز در اماکن تجاری می تواند تا ۱۵۰ سانتی متر نیز ارتقا یابد. در انتخاب برد کنترلر باید به مسائلی از قبیل رنگ ماژول ال ای دی (تک رنگ یا تمام رنگ بودن ماژول ال ای دی) که برای ساخت تابلو روان مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین سایز تابلو روان توجه کرد.

در حالی که در نمایشگر های ویدئو والی اپراتور تا زاویه 178 درجه نسبت به تمامی جهت ها میدان دید دارد. اتصالات الکتریکی و بست های مکانیکی دارای استاندارد هستند. ترکیبی از یک موتور دیزل با یک ژنراتور الکتریکی برای تولید انرژی الکتریکی است. با توجه به نوع تلویزیون مدنظر قیمتهای متنوعی از ۳ میلیون تومان بازای هر مترمربع تا بیش از ۲۵ میلیون تومان در هر مترمربع موجود میباشد، با فرض قیمت ۱۵ میلیون تومان در هر مترمربع هزینه راه اندازی یک تلویزیون شامل مانیتور و اجرای فونداسیون حدود ۲۰۰ میلیون تومان میشود. برای اجاره هر نیم متر مربع باید حدود 1 میلیون تومان هزینه کرد که در ابعاد بزرگ هزینه بسیار سنگینی است و مطمئنا مقرون به صرفه نیست.

برای رفع این مشکل ابتدا میکروسوئیچ را از زیر جک به وسط شفت حرکت دهید و با باز و بسته کردن موقعیت آن را تنظیم کنید. باید در نظر داشت که مشاغلی مانند وکالت ، پزشکی ( مطبها ) و دفترخانه ها و مراکز زیر نظر بهزیستی و مانند این براساس آببن نامه های صنفی مربوطه قادر به نصب تابلو با مشخصات و طرحهای خاص می باشند. احتمالاً بعد از مطالعه مطالب قبلی به این نتیجه رسیدهاید که با خرید تلویزیون های شهری میتوانید تبلیغات خود را در حجم وسیع در نقاط مختلف شهر انجام دهید. در بیشتر مواقع این قسمت با حرف P نشان داده می شود و هرچه پایین تر باشد وضوح تصویر کمتر خواهد بود پس در هنگام خرید حتما به این موضوع دقت کنید. که در مواقعی مانند فروش ویژه و شرایط خاص فروش و حتی در بسیاری از مواقع در زمان تغییر شغل براحتی میتوانید متن آنها را در لحظه ای عوض و تنوع جدیدی را بوجود بیاورید..

مورد توجه صاحبان فروشگاهها قرار گرفته که می توان از آنها فقط جهت متن های نوشتاری ثابت و روان استفاده نمود،اما با ورود گسترده و همگانی شدن استفاده از تلویزیون های شهری می توان از آنها به راحتی با پخش فیلم ، تیزر ، و، پخش زنده تلویزیونی و … علاوه بر این، برای راحتی بیشتر، می توانید جک پارکینگ را به سیستم پلاک خوان مجهز کنید تا با شناسایی برچسب و پلاک خودرو، درب پارکینگ به صورت خودکار باز شود.

فریم تلویزیون های شهری به دلیل اینکه با شرایط مختلف جوی مواجه هستند می بایست در برابر آب ، نور مستقیم خورشید و تجمع برف و گرد و غبار مقاوم باشند. حتما با تابلو روان های مختلفی در خیابان ها روبرو شده اید که به رنگ های سبز، آبی، قرمز و… که میتوان از تابلوهای تک رنگ قرمز ، تابلوی تک رنگ سبز ، تابلوی تک رنگ سفید ، و تابلوی تک رنگ در رنگهای دیگر که معمولا در بیشتر جاها از این رنگها استفاده میشود و تابلو های تک رنگ در دونوع مین برد مصرفی… حتی مشتریان دائمی ما نیز تغییر کرده، و با توجه به مشغله های ذهنی بسیار و مشکلات و دغدغه های روزمره و بوجود آمدن بازار های کاذب و زیاد شدن رقبا باید بپذیریم که عملاً کار سختی برای رقابت در چنین فضایی داریم. مخصوصاً که از طرفی نوع بازاریابی و تبلیغات محیطی دستخوش بروز رسانی ها و مخصوصاً گوشی های همراه هوشمند که در لحظه ای با یک سرچ ساده همه چیز را زیر و رو میکنند و از سوی دیگر سطح تفکر و نگاه تیز بینانه امروزی مخاطبین و مشتریان ما…

چون خوشبختانه پشت پاورها کاملاً بسته است و راه نفوذ آب به داخل آن وجود ندارد.. اولویت صاحبان مراکز تجاری جهت خرید این نمایشگرها درآمدزایی ، تبلیغات و بازرگانی است و همچنین جذابیت و جذب مشتری به داخل چنین مجموعه هایی با پخش زنده فیلم و سریالهای تلویزیونی ، مسابقات حساس ورزشی و همچنین پخش زنده تصایور دریافتی از دوربینهای مداربسته آن مجموعه و همچنین انجام تبلیغات و ارائه پیام های فرهنگی استفاده نمود. دقیقاً بصورتی که پشت پاور بالا قرار میگیرد و سمت جلوی پاور پایین منتاژ میشود به دلیل اینکه اگر به هر دلیلی آب به داخل تابلو نفوذ کرد به پشت پاور برسد… تابلو روان بزرگ همانطور که از نامش پیداست، برای وسعت دید بالاتر مورد استفاده قرار میگیرد. با توجه به میزان فاصله دید بیننده از نمایشگر دات پیچ مناسب انتخاب می شود.

تابلوی روان و تابلوی فول کالر دارای قابلیتهای بینظیر بسیاری هستند که از مهمترین آنها نیز میتوان به عوض شدن لحظه به لحظه متن ها و نوشته ها اشاره کرد.. هر یک از موارد گفته شده به عنوان یکی از قابلیتهای کلیدی نمایشگرهای شهری است که میتواند توسط سازمانهای مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. سامانه تبلیغاتی و ارتباطی پالیزافزار دارای نرم افزار توانمند و پشتیبانی از فرمتهای مختلف تصویری بوده و امکان نمایش افکت ها به صورت تصادفی و خودکار در تلویزیون شهری ، بدین صورت نمایش متون هیچگاه تکراری نخواهد بود و صفحه نمایش تلویزیون شهری از بلوکهای با سایز مشخص تشکیل می شود. همچنین باید سایز تابلو روان توجه داشته باشید. در ادامه این مطلب از نمارنتر برای آشنایی با مراحل ساخت و نصب ویدئو والها با ما باشید. تمامی افرادی که از جلوی مغازه و یا فروشگاه ما در حال تردد هستند میتوانند مشتریان بالقوه ای باشند که چون ما ابزاری برای بهتر دیده شدن نداریم در آن لحظه خودمان باعث این میشویم که مشتری را از دست بدهیم…

و شاید هم بسیاری از مواقع گرفتاریهای زیاد ذهنی آنها نیز دلیلی بر دگرگونی و فراموشی حاصل شده امروز ماست… از ویژگیهای تابلوی روان در بسیاری از مواقع نیز میتوان از اقتصادی بودن آنها نام برد مثلاً در زمانهایی که بخاطر مراسم و یا مناسبتها مجبور به نوشتن بنر بودیم و بعد از مراسم عملاً اون هزینه دیگر کارایی نداشت… تابلوهایی که با افکتهای متنوع و شگفت انگیز میتوانند تاثیر بسیاری در بهتر دیده شدن مشاغل داشته باشند مخصوصاً در این شرایط بحرانی و سخت که مخاطبین غالبأ درگیر روزمره گی و مشکلات هستند…

در جهان امروز سیاست و رسالت این نمایشگرهای غول پیکر اطلاع رسانی ، تبلیغات تجاری و فرهنگی است.پخش پیام های شهروندی ، فرهنگی ، مذهبی ، ملی و … ولی تابلو های روان تک رنگ غالباً همان شانزده در سی و دو هستند که از هر طرف هم پنج سانت فریم صنعتی دور آنها میچرخد که ماژولها بر روی پانچ آنها پیچ میشوند… ولی برای منتاژ تابلوهای روان بزرگ نیاز به رگال (( شاسی آهنی ساخته شده با چهار پایه چرخدار)) میباشد که معمولاً یک نفر ماژول ها را نگه داشته و نفر دیگر شروع به بستن میکند. فروش ویژه کلیه قطعات تابلو های روان و تلویزیون های شهری اعم از انواع ماژول ، پاور ، کارت کنترلر و کابینت و قاب تابلو روان با کیفیت عالی و بهای مناسب همچنین همکاران گرامی و محترم می توانند از لوازم و قطعات موجود خریداری نمایند و یا در صورت نیاز با ثبت سفارش کالا و یا قطعه ای خاص ، کلیه امور واردات و خرید کالا را از شرکت های خارجی ، طی یک قرارداد کتبی و معتبر به ما بسپارید .

تلویزیون شهری