شارژ کارتریج شارپ نحوه شارژ کارتریج پرینتر Sharp

به طور کلی هزینه شارژ کارتیج سامسونگ کمی بالاتر از هزینه‌ی برندهای دیگر می‌باشد. کاربران گرامی، تمامی قیمت‌های اعلام شده در استاده به‌صورت حدودی می‌باشد. اکنون وقت ریختن جوهر در محفظه‌ی کارتریج است؛ اما قبل از انجام این‌کار، فراموش نکنید که بطری جوهر را خوب تکان دهید و پس از قراردادن کلاه نازل پلاستیکی روی بطری، کار خود را شروع کنید. در این مرحله، باید بخش خارجی کارتریج را که معلق شده است، مطابق شکل زیر، جدا کنید.

این کارتریج ها باید توسط تکنسین های با تجربه و به سرعت انجام شود. در این زمینه و همچنین جهت عقد قرارداد با شرکت ها، سازمان ها و ارگان ها، آوند پرینتر می تواند راهنما و در نهایت خدمات آنرا به عهده بگیرد. یکی از قطعات تشکیل دهنده کارتریج تونر، که نقش بسیار مهمی را در چاپ ایفا می‌کند، درام است. با تابیدن لیزر پرینتر روی این قطعه فلزی، درام دارای بار شده و ذرات تونر که خود دارای بار‌های الکتریکی منفی هستند با چرخش این قطعه جذب آن شده و تصاویر را روی کاغذ منتقل می‌کنند. کارتریج‌های اصل ساخته کمپانی‌های سازنده پرینتر بوده و آن‌ها از کیفیت و قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند.

با توجه به نوع پرینتر، کارتریج ها به دو دسته لیزری و جوهر افشان تقسیم می شوند. شارژ کارتریج جوهرافشان کار استانداردی نیست و ممکن است به دستگاه آسیب بزند؛ در نتیجه شرکت فالنیک شارژ جوهر کارتریج یا شارژ کارتریج پرینترهای جوهر افشان را انجام نمی دهد. اما اگر پرینتر شما لیزری است می توانید با ثبت سفارش یا تماس با کارشناسان ما شارژ كارتريج ليزري را در شرکت فالنیک یا محل خود انجام دهید. شارژ کارتریج لیزری، علاوه‌بر اینکه موجب کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری پرینتر لیزری می‌شود؛ موجب کاهش مشکلات زیست محیطی نیز می‌شود. می‌توانید جهت شارژ کارتریج پرینترهای لیزری از خدمات شارژ کارتریج لیزری مرکز سخت‌افزار ایران استفاده کنید. آیا با مشکل کم رنگ چاپ شدن صفحات در پرینتر مواجه شده‌اید و به دنبال علت و راهی برای رفع این مشکل هستید؟ پاسخ سوال شما پیش ماست!

شارژ کارتریج شارپ نحوه شارژ کارتریج پرینتر Sharp

این 2 رنگ، همان قرمز و آبی کمرنگ بوده که در اصطلاح تحت عنوان فوتو سیان و فوتو مجنتا نام گذاری شده اند. این نوع پرینتر ها با عنوان فوتواسمارت مشهور بوده و معمولا برای مصارف عکاسی کاربرد دارند. تعداد تونر در پرینتر های لیزری نیز به همین صورت بوده و با چهار رنگ اصلی در قالب کارتریج به کار می روند. در پرینتر های لیزری مشکی، از یک کارتریج مشکی بهره گرفته می شود که در این مدل دستگاه ها، درام و تونر در یک کارتریج تعبیه شده اند.

  • درواقع پرینترها به دو نوع جوهرافشان و لیزری تقسیم می‌شوند که پرینترهای جوهرافشان از مدل‌های قدیمی پرینتر به حساب می‌آیند؛ تمامی پرینترهای جدید نیز از نوع پرینترهای لیزری هستند.
  • بله یکی از خدمات تهرا پرینترز که در راستای فراهم آوردن آسایش مشتریان است ارائه خدمات شارژ کارتریج لیزری در محل است.
  • از این رو نمی توان گفت که شارژ مجدد کارتریج نسبت به خرید کارتریج در مقابل آسیبی بلند مدتی که به دستگاه وارد می کند چندان مقرون به صرفه باشد.

پر کردن مجدد با جوهر یا همان شارژ کارتریج یک کار شارژ کارتریج جنت آباد نامرتب است. حتماً یک قطعه کاغذ یا روزنامه زیر کارتریج قرار دهید تا همه‌جا کثیف نشود. زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر پرینتر و چاپگر از شرکت ما مشخص می‌شود. نوار کارتریج تمام شده (خالی شده) را از دستگاه پرینتر خارج نمایید.

در صورتی که کارتریج امکان شارژ شدن نداشته باشد این مسئله را با مشتریان در میان می گذارند. کارتریج دارای قیمت تقریبا بالایی است و شارژ آن می تواند در صرفه جویی در هزینه های بسیار موثر واقع شود. امداد چاپگر به دلیل دسترسی به برندهای معتبر و درجه یک از قطعات اصل و با گارانتی جهت تجهیز پرینتر شما استفاده می کند. در امدادچاپگر از تونر و جوهر های گرید A و با کیفیت استفاده میشود. در صورت معیوب بودن قطعات اعلام هزینه قبلی شده و قطعاتی از قبیل درام، چیپ کارتریج، بلید، فوم، مگنت، داکتر بلید تعویض خواهد شد. برای جلوگیری از تخلیه الکترواستاتیکی محل اتصال چیپست را لمس نکنید.