7 گام طراحی اتاق فرار خودت اتاق فرار طراحی کن | allescape

در این ژانر شما و تیم تان مسئولیت حل معماهای جنایی و جذابی را دارید که از جمله آن ها می توان به یافتن اسلحه و صحنه جرم اشاره کرد. این سبک تقریبا مشابه با سبک معمایی است اما معماها و سناریو آن جذاب تر و دلهره آورتر است. قبل از توضیح هر ژانر، این نکته را به خاطر داشته باشید که اتاق فرار مکانی برای سرگرمی و بازی گروهی است، از این رو یک فضای صرفا ترسناک و وهم آلود نیست. پس شما می توانید با توجه به ویژگی های هر یک از ژانرها و سلیقه خودتان یکی از ژانرها را انتخاب کنید و و اوقات به یادماندنی را در آن سپری کنید.

دسترسی سریع

ازآنجایی‌که همیشه در هر کسب‌و‌کاری، رقابت بر سر پیشبرد اهداف، رشد و گسترش آن، دغدغه فکری صاحبان و توسعه‌دهندگان بوده است، این شاخه کاری نیز مستثنا نبوده و به عناوین مختلفی بر سر آن اختلاف نظرات شدیدی هم به وجود آمده است. در اینجا با اشاره به بخشی از اجزای تشکیل‌دهنده و رتبه‌بندی آن در این حوزه تخصصی از بازی‌های فکری سعی بر آن داریم تا کمی از این چالش پیش روی را برای سازندگان و سرمایه‌گذاران و حتی برای بازیکنان تا حد امکان برطرف کنیم. هنگامی‌که بازیکنان وارد اتاق جدید می‌شوند، حسی که نسبت به دکور و فضاسازی آنجا در بدو ورود دارند، بسیار مهم است که باید رصد شود.

انتخاب ژانر بازی اتاق فرار

7 گام طراحی اتاق فرار خودت اتاق فرار طراحی کن | allescape مجموعه ما در حال حاضر دارای ۲ تا از بهترین اتاق فرار های ترسناک است که شما می توانید با لمس لینک با توجه به داستان مورد نظرتون ، بهترین انتخاب را داشته باشید. وبسایت اسکیپ زوم این قابلیت را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اتاق های فرار را بر اساس شهر، منطقه، تعداد نفرات و قیمت آن ها فیلتر کرده، بازی مناسب خود را انتخاب نموده و به سادگی رزرو نمایید. در پرتال مای اسکیپ ، سعی کرده ایم بهترین اتاق فرار های بیرجند را به شما معرفی کنیم و امکان رزرو آن ها را برای شما فرآهم کنیم. آیا این بازی برای گروه مبتدی مناسب است یا تیم‌های حرفه‌ای بیشتر از آن لذت می‌‌برند؟ منظور از گروه حرفه‌ای، تیم‌هایی هست که اکثر اعضا در آن بیش از 30 اتاق فرار را بازی کرده و از امتیازات خوبی برخوردار می‌باشند. وقتی‌که چندین طراح به‌صورت هم‌زمان روی یک معما کار می‌کنند، باید بسیار مراقب باشند تا سرنخ‌های زیادی برای یک معما در اتاق قرار ندهند؛ زیرا در این صورت، معما ممکن است از یاد برود و پیدا کردن سرنخ‌ها پیچیده‌تر از معما و چالش معما باشد. همچنین ایجاد تفکیک میان سرنخ‌های هر معما در عین حفظ کردن توالی و سناریوی داستان الزامی است.

  • یک ساعت فرصت برای یافتن سرنخ‌هایی برای فرار از اتاق وجود دارد و این فرصتی عالی برای همکاری و ارتباط بین موزیک در اتاق فرار اعضای تیم است.
  • تو این مرحله لازمه که ذهنتون رو حسابی باز کنین و یه طوفان فکری تمام عیار داشته باشین.
  • ساده‌ترین نوع ارتباط دهی می‌تواند برچسب زدن روی سرنخ و معما باشد.
  • طرفداران اتاق فرار برخلاف تصور، از قشر خاصی از جامعه نیستند و این بازی به‌عنوان اعتیادآورترین و یکی از پرطرفدارترین سرگرمی‌های جهان شناخته می‌شود که قادر است عموم افراد جامعه را تحت تأثیر قرار دهد.

اما در بازیهای ترسناک دیوار این دلهره ناشی از ناآگاهی کامل از محیط و یا احساس خطر شکسته میشود و بازیکن با خود خطر مواجه میگردد. اتاق فرار “ناپدیدشده” دومین اتاق از مجموعه “امگا” است که در منطقه نارمک تهران قرار گرفته است. بعد از رزرو حتما با شماره های مجموعه تماس بگیرین تاخیر بیش از ۱۵ دقیقه به موجب کنسلی سانس میباشد امکان برگزاری سوپرایز تولد در مجموعه فراهم میباشد. با توجه به سلیقه خودتون، ژانر، میزان سختی و سناریو بازی های این مجموعه اتاق فرار مورد نظرتون رو انتخاب کنید. در حال حاضر در بسیاری از سناریوهای اتاق فرار غیر از تیم شما شخص یا اشخاصی در بازی شما حضور دارند.

مجموعه وست روم اسکیپ ارائه کننده بازی های معمایی مهیج و ترسناک اتاق فرار (اسکیپ روم) در تهران می باشد که مورد استقبال بی نظیر مخاطبان این نوع سرگرمی ها قرار گرفته و همواره تلاش می کند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید. شما عزیزان می توانید برای رزرو اتاقهای بازی از طریق این وب سایت اقدام نمایید و ساعات خوشی را در کنار ما سپری کنید. در این بازی‌ها پلیر علاوه بر چالش‌هایی که در حل معما دارد، با تصاویر وحشتناک، موجودات زنده ترسناک یا صداهای رعب‌آور مواجه می‌شود. بسته به درجه ترس هر بازی، سطح سختی معماها نیز معمولا تغییر می کند. چرا که ذهن بازیکنان علاوه بر حل معما به جلوه‌های ترسناک نیز معطوف می شود. به طور کلی درجه ترسی که بازیکن (پلیر) تجربه می‌کند به تعداد تجربیات او از بازی اتاق فرار نیز بستگی دارد.